Bydlení

Bydlení – CHB, DOZP

Uživatelé jsou ubytováni ve 3 budovách a v 5ti pronajatých  bytech.
Dva objekty prošly v roce 2013 – 2014 celkovou rekonstrukcí (tj. 2 budovy bývalého Dětského domova v Rumburku).

Chráněné bydlení v Rumburku

  • V první budově poskytujeme sociální službu Chráněné bydlení. Nachází se v Matějově ulici v Rumburku, tato budova má 3 podlaží. Jsou zde 2 skupinové domácnosti pro 11 uživatelů (5 mužů a 6 žen). Uživatelé jsou ubytováni ve 2 dvoulůžkových pokojích a v 7 jednolůžkových pokojích. Každá domácnost má společenskou místnost, kde je obývací prostor včetně kuchyňského koutu a zázemí pro personál. Dále je na každé domácnosti společné sociální zařízení.

 

Objekt je koncipován jako bezbariérový.
V suterénu budovy je zázemí pro údržbu.

 

DOZP Rumburk

  • V druhé budově poskytujeme sociální služby Domovy pro osoby se zdravotním postižením a ambulantní službu Sociálně terapeutické dílny. Tento objekt je hlavním sídlem Domova bez hranic Rumburk, nachází se v ulici U Stadionu v Rumburku a má 5 podlaží.

V přízemí a v prvním patře této budovy se nachází 2 skupinové domácnosti pro 10 uživatelů. Pokoje zde jsou jednolůžkové.  Každá domácnost má svou společenskou místnost, kde je obývací prostor včetně kuchyňského koutu a zázemí pro zaměstnance. V suterénu a ve 3. patře této budovy jsou sociálně terapeutické dílny (keramika, hobby, řemeslo). V druhém patře této budovy se nachází prostory pro management.

Objekt je koncipován jako bezbariérový.

 

Chráněné bydlení Šluknov

  • V 5 pronajatých bytech ve Šluknově poskytujeme službu chráněné bydlení 12 uživatelům. V každém bytě je sociální zařízení a kuchyňský kout. Uživatelé mají každý svůj samostatný pokoj.

Základní informace

Domov bez hranic Rumburk, příspěvková organizace

IČ: 47274549
U Stadionu 1425/3, 408 01 Rumburk

Statutární zástupce:
JUDr. Ludmila Šlechtová

Telefon: 412 338 345

e-mail: info@domovrumburk.cz
www.domovrumburk.cz

ID dat. schránky: hy3madz

Zřizovatel:

Krajský úřad Ústeckého kraje
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem